Домашнім абонентам → Кабельне ТБ

Для більшості жителів міста Павлоград кабельне телебачення стало звичайним і необхідним компонентом у будинку, поряд з гарячою/холодною водою і телефоном.

Кабельне телебачення «Старнет» - це понад 100 зарубіжних і українських телеканалів, величезна кількість захоплюючих передач, прем'єри, трансляція спортивних подій, тематичні програми і новини з усього світу. Мережа компанії «Старнет» характеризується застосуванням оптоволоконного кабелю як магістралі. Головним критерієм успішної роботи є не гучна назва, а конкретні справи. Наш підхід полягає в поліпшенні якості надаваних послуг, збільшенні вибору каналів і підбір каналів не за принципом «що-небудь», а вибір найбільш рейтингових і перспективних.

Послуги кабельного телебачення «Старнет» багато в чому користуються все більшою популярністю завдяки наступним особливостям:

Доступність: Кабельні мережі охоплюють практично весь упорядкований житловий фонд міста Павлоград, а щомісячна абонентська плата значно нижче вартості аналогічних послуг супутникових операторів.

Зручність: Завдяки широкому тематичному спектру транслюваних телеканалів, кожен глядач може скласти для себе власну телепрограму і дивитися в даний конкретний момент часу саме ту програму, яку особисто йому хочеться подивитися.